Autizam.hr upotrebljava neosjetljive podatke poput kolačića ili identifikatora uređaja u svrhe kao što su prikazivanje prilagođenih oglasa, mjerenje prometa i odabira naših posjetitelja te prilagođavanje sadržaja vama. Kliknite na akciju "Zatvori" kako biste pristali na ove postupke i zadržali korisničko iskustvo koje je prilagođeno Vama. Svoje odabire možete u svakom trenutku promijeniti putem povratka na ovu web stranicu preko kontrola dostupnima na stranici Pravila privatnosti. Nastavkom upotrebe ovih stranica ili klikom na gumb "Prihvaćam" pristajete na pohranu i pristup kolačićima.

27.03.2014. Koncert "Bubnjari" u CZA Zagreb

Korisnička ocjena:  / 14
LošeNajbolje 

Bubnjari iz Rijeke  Učenici osnovnoškolskog programa Centra za autizam iz Rijeke održali su u našoj školi koncert „Somewhere over the rainbow“ 27.ožujka 2014. god. Dobrodošlicu im je riječima poželjela ravnateljica, a pjesmom „Dobro nam došel prijatel“ naša učenica Anđela. Potom su nas „Bubnjari“: Jan, Marijan, Leonardo, Bojan, Andrej i Marko, počastili impresivnim repertoarom pjesama popularnih izvođača :En Face, Azra, Urban, Gibonni, John Lennon… kao i plesnom hip-hop koreografijom. Bili su sjajni i suvereno su vladali scenom! Publika ih je nagradila pljeskom, pjevanjem i plesanjem na njihove izvedbe. Doista su nas oduševili svojim koncertom i nadamo se da ćemo imati priliku čuti ih opet, a do tada im želimo da i dalje sa svojim učiteljima putuju prema zvijezdama! U nastavku pogledajte galeriju fotografija…

Ako želite ostaviti komentar molimo Vas da se registrirate na stranicu.
Hvala!

2923696
DanasDanas2640
JučerJučer5029
Ovaj mjesecOvaj mjesec58288
Najviše 09-27-2019 : 6056
3Dot227Dot2Dot109
Logirani Korisnici 0
Gosti 102