Autizam.hr upotrebljava neosjetljive podatke poput kolačića ili identifikatora uređaja u svrhe kao što su prikazivanje prilagođenih oglasa, mjerenje prometa i odabira naših posjetitelja te prilagođavanje sadržaja vama. Kliknite na akciju "Zatvori" kako biste pristali na ove postupke i zadržali korisničko iskustvo koje je prilagođeno Vama. Svoje odabire možete u svakom trenutku promijeniti putem povratka na ovu web stranicu preko kontrola dostupnima na stranici Pravila privatnosti. Nastavkom upotrebe ovih stranica ili klikom na gumb "Prihvaćam" pristajete na pohranu i pristup kolačićima.

Posjet Zagrebačkom životinjskom kutku

Korisnička ocjena:  / 2
LošeNajbolje 

Dana 06.11.2015. učenici Osnovnoškolskog programa autizma: Ante Buzar, Domagoj Deželjin, Marko Markovinović i Sara Husar, u pratnji prof. T. Dujmović i M. Ćuk, posjetili su Zagrebački životinjski kutak u Vlaškoj 105.

Zagrebački životinjski kutak je toplo, veselo, zanimljivo i prijateljsko mjesto, te jedan od novijih projekata Grada Zagreba kojim se promiče i jača svijest o odgovornom ponašanju i brizi za životinje.

Kako bi našim učenicima približili svu ljepotu i pozitivne emocije druženja sa kućnim ljubimcima, toga petka pomogao nam je prekrasan psić Momo, željan ljubavi i pažnje, isto kao i ostali nezbrinuti psi iz azila Dumovec, odakle je i sam došao, tražeći nekoga tko će mu pružiti bar dio ljubavi koju i sam bezgranično pruža.

Interakcija naših učenika s Momom bila je iznenađujuća. Sve je odisalo pozitivnom energijom. Našlo se vremena za maženje, kratku šetnju, a Momo nam je pokazao i neke trikove kojima je vješto ovladao. Naposlijetku, učenici su se zabavili bojajući crteže životinja.

Vrijeme u ugodnom ambijentu i društvu brzo je prošlo. Momi želimo sretno udomljenje, a gđi. Maši Đuretić zahvaljujemo na srdačnom dočeku i odličnoj organizaciji, te se nadamo da ćemo se uskoro opet susresti.

 

Ako želite ostaviti komentar molimo Vas da se registrirate na stranicu.
Hvala!

3116563
DanasDanas201
JučerJučer6327
Ovaj mjesecOvaj mjesec99738
Najviše 11-08-2019 : 6572
3Dot93Dot74Dot227
Logirani Korisnici 0
Gosti 55