Autizam.hr upotrebljava neosjetljive podatke poput kolačića ili identifikatora uređaja u svrhe kao što su prikazivanje prilagođenih oglasa, mjerenje prometa i odabira naših posjetitelja te prilagođavanje sadržaja vama. Kliknite na akciju "Zatvori" kako biste pristali na ove postupke i zadržali korisničko iskustvo koje je prilagođeno Vama. Svoje odabire možete u svakom trenutku promijeniti putem povratka na ovu web stranicu preko kontrola dostupnima na stranici Pravila privatnosti. Nastavkom upotrebe ovih stranica ili klikom na gumb "Prihvaćam" pristajete na pohranu i pristup kolačićima.

Posjet Zagrebačkom životinjskom kutku

Korisnička ocjena:  / 2
LošeNajbolje 

Dana 06.11.2015. učenici Osnovnoškolskog programa autizma: Ante Buzar, Domagoj Deželjin, Marko Markovinović i Sara Husar, u pratnji prof. T. Dujmović i M. Ćuk, posjetili su Zagrebački životinjski kutak u Vlaškoj 105.

Zagrebački životinjski kutak je toplo, veselo, zanimljivo i prijateljsko mjesto, te jedan od novijih projekata Grada Zagreba kojim se promiče i jača svijest o odgovornom ponašanju i brizi za životinje.

Kako bi našim učenicima približili svu ljepotu i pozitivne emocije druženja sa kućnim ljubimcima, toga petka pomogao nam je prekrasan psić Momo, željan ljubavi i pažnje, isto kao i ostali nezbrinuti psi iz azila Dumovec, odakle je i sam došao, tražeći nekoga tko će mu pružiti bar dio ljubavi koju i sam bezgranično pruža.

Interakcija naših učenika s Momom bila je iznenađujuća. Sve je odisalo pozitivnom energijom. Našlo se vremena za maženje, kratku šetnju, a Momo nam je pokazao i neke trikove kojima je vješto ovladao. Naposlijetku, učenici su se zabavili bojajući crteže životinja.

Vrijeme u ugodnom ambijentu i društvu brzo je prošlo. Momi želimo sretno udomljenje, a gđi. Maši Đuretić zahvaljujemo na srdačnom dočeku i odličnoj organizaciji, te se nadamo da ćemo se uskoro opet susresti.

 

Ako želite ostaviti komentar molimo Vas da se registrirate na stranicu.
Hvala!

COVID-19 POTRES

Podrška stručnjaka svim našim učenicima, njihovim roditeljima i članovima obitelji

+385 99 7826 519 (PONEDJELJAK, SRIJEDA, PETAK 10.00-12.00 sati) +385 92 3938 821 (UTORAK, ČETVRTAK 16.00-17.00 sati)

 

4186543
DanasDanas1473
JučerJučer3866
Ovaj mjesecOvaj mjesec100000
Najviše 05-11-2020 : 6979
34Dot231Dot21Dot83
Logirani Korisnici 0
Gosti 44