Autizam.hr upotrebljava neosjetljive podatke poput kolačića ili identifikatora uređaja u svrhe kao što su prikazivanje prilagođenih oglasa, mjerenje prometa i odabira naših posjetitelja te prilagođavanje sadržaja vama. Kliknite na akciju "Zatvori" kako biste pristali na ove postupke i zadržali korisničko iskustvo koje je prilagođeno Vama. Svoje odabire možete u svakom trenutku promijeniti putem povratka na ovu web stranicu preko kontrola dostupnima na stranici Pravila privatnosti. Nastavkom upotrebe ovih stranica ili klikom na gumb "Prihvaćam" pristajete na pohranu i pristup kolačićima.

Natjecanje za logo (izvješće)

Korisnička ocjena:  / 1
LošeNajbolje 

                                     
Co-funded by the European Union

 

Centar za autizam je organizirao  natjecanje  radova za izradu loga koji  je potreban za projekt Erasmus + u kojem smo jedni od partnera. Radovi koji su stigli na našu adresu bili su izloženi u našoj školi od 11.11.2015. do 18.11. 2015. Tema radova je: roditelji i dijete, zajedništvo, inkluzija, Europa. Tehnika rada je bila po slobodnom izboru.  

18.11.2015. se sastalo Povjerenstvo za izbor za logo projekta. Pobjednički rad će biti poslan u Northampton (UK) na završno natjecanje svih partnerskih zemalja (Cipar, Makedonija, Hrvatska), a 25.11.2015. je održano službeno proglašenje pobjednika. Rad pod nazivom ''Jesensko stablo'' djevojčice E. iz Makedonije je proglašen najboljim. Naravno da pobjednicu očekuje i vrijedna nagrada, a to je tablet te će ujedno biti pozvana na konferenciju koja će se održati u Makedoniji.

Članovi Povjerenstva su bili:
Žarka Klopotan, ravnateljica CZA,
Ivana Ježić, likovni terapeut,
Prof. art. Ines Krašić, izvanredni profesor na Akademiji likovnih umjetnosti koja je ujedno bila i predsjednica Povjerenstva,
Ana Ružić, prof. rehabilitator,
iz Rijeke je stigla isprika te je u Povjerenstvo ušla Melita Pokupec, prof. def.

Po dolasku je predstavljen projekt ''ESIPP''  (Jednakost i socijalna inkluzija kroz pozitivno roditeljstvo), pročitan je objavljeni natječaj te su svi obaviješteni o potrbnim kriterijima. Radovi su bili šifrirani i anonimni.  Svaki član je morao rangirati pet odabranih radova. Dva rada su imala podjednak broj glasova te je prijedlog predsjednice Povjerenstva da se oba rada izaberu bio jednoglasno prihvaćen.

Pobjednici su: Leo Primorac i Rino Vučak.

 Na našoj stranici ujedno možete vidjeti i ostale pobjedničke radove iz Cipra i Makedonije.

Čestitamo i zahvaljujemo se svim malim i velikim umjetnicima.

 

 

COVID-19 POTRES

Podrška stručnjaka svim našim učenicima, njihovim roditeljima i članovima obitelji

+385 99 7826 519 (PONEDJELJAK, SRIJEDA, PETAK 10.00-12.00 sati) +385 92 3938 821 (UTORAK, ČETVRTAK 16.00-17.00 sati)

 

4207670
DanasDanas5093
JučerJučer6158
Ovaj mjesecOvaj mjesec100001
Najviše 05-11-2020 : 6979
34Dot204Dot168Dot209
Logirani Korisnici 0
Gosti 53