Autizam.hr upotrebljava neosjetljive podatke poput kolačića ili identifikatora uređaja u svrhe kao što su prikazivanje prilagođenih oglasa, mjerenje prometa i odabira naših posjetitelja te prilagođavanje sadržaja vama. Kliknite na akciju "Zatvori" kako biste pristali na ove postupke i zadržali korisničko iskustvo koje je prilagođeno Vama. Svoje odabire možete u svakom trenutku promijeniti putem povratka na ovu web stranicu preko kontrola dostupnima na stranici Pravila privatnosti. Nastavkom upotrebe ovih stranica ili klikom na gumb "Prihvaćam" pristajete na pohranu i pristup kolačićima.

Posjet OŠ Granešina

Korisnička ocjena:  / 2
LošeNajbolje 

Dana 10. prosinca 2015. godine petero učenika iz osnovnoškolskoga programa učenika s poremećajem iz autističnoga spektra bilo je u uzvratnome posjetu OŠ Granešina.Ondje nas je srdačno dočekala skupina učenika 7. razreda. Druženje je započelo međusobnim  pozdravljanjem u školskoj knjižnici. Nakon toga uslijedila je kratka priredba u kojoj ješkolski zbor pod vodstvom Silvije Ferare, prof. izveo nekoliko pjesama. Posebno nas je oduševila kazališno-scenska igra učenika 2. d razreda pripremljena uz stručno vodstvo učiteljice Gabrijele Žugec.

            Također priča Ole i Truha koju je čitao učenik naše škole popraćena crtežima talentirane učenice Antonije Šintić bila je vrhunac priredbe u knjižnici. Uz opuštenu atmosferu, grickalice i sok, zajedno s učenicima 7. razreda i uz podršku knjižničarke Lade Bobinac gledali smo knjige i čitali priče po izboru. Zatim smo u parovima s našim prijateljima obišli školu, učionicu hrvatskoga jezika, prekrasno uređen vrt koji uređuju učenici škole i učiteljica Natalija Krznarić. Na kraju smo se  ponovno družili u školskoj knjižnici. Učenici 7. razreda darovali su nam slatkiše uz prigodne poruke i crteže i mi smo im od srca zahvalni. Suradnja između učenika naših škola ovime ne prestaje, nego tek počinje, jer postali smo škole prijatelji djece u kojima smo svi jednaki bez obzira na različitost i u kojima su tolernacija, razumijevanje i poštivanje drugih stil života.

Ako želite ostaviti komentar molimo Vas da se registrirate na stranicu.
Hvala!

2819599
DanasDanas223
JučerJučer3271
Ovaj mjesecOvaj mjesec78247
Najviše 08-28-2019 : 5950
18Dot206Dot16Dot123
Logirani Korisnici 0
Gosti 103