Autizam.hr upotrebljava neosjetljive podatke poput kolačića ili identifikatora uređaja u svrhe kao što su prikazivanje prilagođenih oglasa, mjerenje prometa i odabira naših posjetitelja te prilagođavanje sadržaja vama. Kliknite na akciju "Zatvori" kako biste pristali na ove postupke i zadržali korisničko iskustvo koje je prilagođeno Vama. Svoje odabire možete u svakom trenutku promijeniti putem povratka na ovu web stranicu preko kontrola dostupnima na stranici Pravila privatnosti. Nastavkom upotrebe ovih stranica ili klikom na gumb "Prihvaćam" pristajete na pohranu i pristup kolačićima.

Božićna priredba

Korisnička ocjena:  / 7
LošeNajbolje 

17.12.2015.g. u našoj školi smo priredili prigodnu priredbu za naše drage goste i roditelje.

 Početku priredbe svim prisutnima obratila se ravnateljica prigodnim pozdravnim govorom, a posebno je zahvalila svim našim dobričiniteljima koji tijekom godine prate naš rad te nam pomažu raznim donacijama. Učenici i njihovi učitelji prikazali su nam što su naučili i posebno osmislili za ovu priredbu. Zboru učenika pridružili su se i učitelji uz glazbenu pratnju učenika Srednje glazbene škole „Zlatka Balokovića“. Naši uvijek dragi gosti, učenici iz OŠ Vjenceslava Novaka, otplesali su „Božićni rock“ s učenicima iz osnovnoškolskog programa autizam.  Cijela priredba bila je puna pjesme, plesa, folklora, prigodnih recitacija i dramskih izvedbi. Publika je nastupe naših učenika nagradila velikim pljeskom.

Nakon završetka priredbe, zadovolji uzvanici uputili su se na božićni domjenak (za koje su zaslužne naše kuharice) i izložbu likovno-kreativnih radova učenika.

U nastavku pogledajte dio atmosfere s Božićne priredbe...

Ako želite ostaviti komentar molimo Vas da se registrirate na stranicu.
Hvala!

3680204
DanasDanas1895
JučerJučer5619
Ovaj mjesecOvaj mjesec100000
Najviše 02-17-2020 : 6075
3Dot233Dot215Dot231
Logirani Korisnici 0
Gosti 52