SURADNJA S OŠ “MATIJE GUPCA“-MEĐUNARODNI ODJEL

Korisnička ocjena:  / 4
LošeNajbolje 

I ove godine, 30.11.2017.,  ugostili smo učenike Međunarodnog odjela OŠ „Matije Gupca“ .

Goste  smo upoznali  s radom naših učenika i naše škole. Kako nam se bliže božićni i novogodišnji praznici, organizirali smo zajedničke radionice izrade ukrasa za bor, a da  bi se bolje upoznali i bolje razumjeli organizirana je i komunikacijska radionica, koju je vodila učiteljica Spomenka Kolak. Radionicu izrade kuglica od filcane vune vodila je učiteljica Ljubica Bačeković, a kreativnu radionicu izrade ukrasnih borića učiteljica likovne kulture Stanka Pinjuh.

Učenici OŠ „Matije Gupca“ organizirali su za naše učenike dvije jezične radionice:

- Engleski jezik i

- Kineski jezik.

Na radionici kineskog jezika, osim što su učenici savladavali osnovne rijeći, nama teškoga kineskog jezika, mogli su čuti i mali dio najvećih kineskih zanimljivosti, ali isto tako i kušati jedno od tradicionalnih kineskih jela koje nam je pripremio sam učenik-predavač.

Uz rad sklopila su se i nova prijateljstva, tako da je rastanak od novih prijatelja bio težak, ali dogovoren je novi susret u njihovoj školi tako da će se prijatelji moći ponovo vidjeti. 

Ako želite ostaviti komentar molimo Vas da se registrirate na stranicu.
Hvala!

1887270
DanasDanas935
JučerJučer4366
Ovaj mjesecOvaj mjesec85374
Najviše 01-30-2019 : 4687
34Dot228Dot115Dot216
Logirani Korisnici 0
Gosti 22