Natječaji za zapošljavanje

Aktualni natječaj za radna mjesta

Natječaj za radna mjesta otvoren od 8.11.-16.11.2018.
(Učitelj/ica edukacijski rehabilitator, medicinska sestra/tehničar, odgojitelj/ica)

 

Natječaj za radno mjesto PRIPRAVNIKA/ICE-stručni suradnik PSIHOLOG/PSIHOLOGINJA
(natječaj vrijedi od 9.11.-19.11. 2018)

 

 

Ukoliko nemate Acrobate Reader za čitanje PDF datoteka isti možete skinuti ovdje
Za skidanje datoteka kliknite desnom tipkom miša na datoteku koju želite skinuti

i u izborniku izaberite "Save As..." ili "Snimi kao..." i odaberite direktorij.
Ukoliko želite primiti na vrijeme obavijest o otvorenim natječajima prijavite se na našu stranicu.
Prijaviti se možete ovdje...


Arhiva natječaja za radna mjesta:

Natječaj za radna mjesta otvoren od 19.11.-27.11.2011.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 10.02.-18.02.2012.
Natječaj za radno mjesto otvoren od 21.04.-29.04.2012.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 03.05.-11.05.2012.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 14.09.-22.09.2012.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 02.10.-10.10.2012.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 29.10.-06.11.2012.

Natječaj za radna mjesta otvoren od 14.01.-22.01.2013
Natječaj za radna mjesta otvoren od 25.02.-04.03.2013.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 25.04.-03.05.2013.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 14.06.-24.06.2013.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 24.09.-02.10.2013.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 31.10.-08.11.2013.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 20.01.-28.01.2014.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 10.02.-18.02.2014.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 27.03.-04.04.2014.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 03.10.-13.10.2014.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 24.11.-02.12.2014.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 06.02.-16.02.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 27.04.-05.05.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 26.06.-06.07.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 04.09.-14.09.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 01.10.-09.10.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 02.11.-10.11.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 14.12.-22.12.2015.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 22.02.-01.03.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 12.04.-20.04.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 21.04.-29.04.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 12.05.-20.05.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 25.05.-02.06.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 08.09.-16.09.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 16.09.-26.09.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 28.09.-06.10.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 11.10.-19.10.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 08.11.-16.11.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 08.12.-16.12.2016.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 20.01.-30.01.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 15.02.-23.02.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 15.03.-23.03.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 26.04.-04.05.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 15.05.-23.05.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 16.06.-26.06.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 06.07.-14.07.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 27.09.-05.10.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 27.09.-05.10.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 02.11.-10.11.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 29.11.-07.12.2017.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 15.01.-23.01.2018.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 14.02.-22.02.2018.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 08.03.-16.03.2018.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 22.03.-30.03.2018.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 16.04.-24.04.2018.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 17.05.-25.05.2018.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 03.09.-11.09.2018.
Natječaj za radna mjesta otvoren od 18.09.-26.09.2018
Natječaj za radna mjesta otvoren od 04.10.-12.10.2018
Natječaj za radna mjesta otvoren od 18.10.-26.10.2018
Natječaj za radna mjesta otvoren od 08.11.-16.11.2018









 

 

NATJEČAJ za prodaju kombi vozila

Predmet prodaje

 

Vlasnik vozila: CENTAR ZA AUTIZAM

Vrsta vozila: M1 – OSOBNI AUTOMOBIL       

Marka i tip vozila: CITROEN  JUMPY

Model vozila: 2.0 HDI COMBI

Snaga motora: 80

Država proizvodnje: Republika Francuska

Godina proizvodnje: 2005. godina

Datum prve registracije: 29.7.2005.

Broj prijeđenih kilometara: 352 216

Valjanost registracije: 6.8.2018.

Po načelu: viđeno – kupljeno, što uključuje sve naknadne prigovore kupca

Početna prodajna cijena predmetnog vozila: 6.000,00 HRK

 

Ostale uvjete Natječaja možete preuzeti OVDJE.

1593932
DanasDanas3711
JučerJučer3376
Ovaj mjesecOvaj mjesec62502
Najviše 11-15-2018 : 3525
54Dot221Dot75Dot115
Logirani Korisnici 0
Gosti 33