Autizam.hr upotrebljava neosjetljive podatke poput kolačića ili identifikatora uređaja u svrhe kao što su prikazivanje prilagođenih oglasa, mjerenje prometa i odabira naših posjetitelja te prilagođavanje sadržaja vama. Kliknite na akciju "Zatvori" kako biste pristali na ove postupke i zadržali korisničko iskustvo koje je prilagođeno Vama. Svoje odabire možete u svakom trenutku promijeniti putem povratka na ovu web stranicu preko kontrola dostupnima na stranici Pravila privatnosti. Nastavkom upotrebe ovih stranica ili klikom na gumb "Prihvaćam" pristajete na pohranu i pristup kolačićima.

Suradnja s dječjim vrtićem „Vesela pandica“

Korisnička ocjena:  / 0
LošeNajbolje 

Ovu školsku godinu osnovnoškolski program Centra za autizam je bogatiji za još jednu suradnju. Riječ je o Dječjem vrtiću „Vesela pandica“ područni objekt „Roda“ u Jalševcu Nartskom, općina Rugvica. Djeca predškolskog uzrasta zajedno sa odgajateljicama i ostalim vrtićkim skupinama su odlučili blagdansko razdoblje ispuniti dobrim djelima jer ništa ne veseli toliko kao iskustvo davanja i dijeljenja s drugima . Kroz nekoliko radionica  izradili su prigodne božićne čestitke ispunjene dobrim željama za svakog učenika našeg osnovnoškolskog programa te su prikupljali didaktičke materijale (slikovnice, puzzle, umetaljke…).

12.prosinca 2019. su naši učenici s učiteljicama bili u posjeti vrtiću, družili se, bojali, igrali i počastili s našim novim prijateljima- vrtićancima. Ugodna atmosfera i nova iskustva su nas potaknula da se suradnja nastavi. Kao poklon i znak zahvalnosti  u sklopu učeničke zadruge „Grana“  učenici su izradili kuglice i čestitke te poklonili svakom djetetu u vrtiću.  Prava vrijednost božićnog dara dolazi iz srca što su ova djeca i učenici kroz suradnju i pokazali.

Ako želite ostaviti komentar molimo Vas da se registrirate na stranicu.
Hvala!

COVID-19 POTRES

Podrška stručnjaka svim našim učenicima, njihovim roditeljima i članovima obitelji

+385 99 7826 519 (PONEDJELJAK, SRIJEDA, PETAK 10.00-12.00 sati) +385 92 3938 821 (UTORAK, ČETVRTAK 16.00-17.00 sati)

 

4188636
DanasDanas3566
JučerJučer3866
Ovaj mjesecOvaj mjesec100000
Najviše 05-11-2020 : 6979
18Dot232Dot38Dot214
Logirani Korisnici 0
Gosti 59